Можливості

В якості волонтера в Пласті ти можеш взяти участь у безлічі тренінгів та проектів.

Тут ти здобудеш навички роботи в команді, роботи з дітьми, матимеш можливість взяти участь у спеціалізованих навчальних семінарах.

Виховувати дітей та підлітків

Пласт є організація виховна, тому найважливішу роль виконують виховники. Вони зорганізовані в двох окремих кадрах виховників: для наймолодшого уладу — новацтва, і старшого уладу — юнацтва.

Виховники допомагають своїми порадами і зауваженнями у індивідуальному самовихованні юнаків та юначок, дбають, щоби поведінка і праця були згідні з їх пластовими засадами і правилами. Але вони не виконують всієї праці гуртка, а залишають ініціативу і самовиховання юнацтву. Виховник, маючи сформований світогляд пластуна, дає добрий приклад у знаннях, уміннях та відповідальності.

Навчатися і проводити інструктажі

Протягом року Пласт в Україні проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністичні, археологічні, кінні, екологічні.

Інструктори володіють необхідними знаннями та вміннями, здобутими на профільних вишколах, що потверджено відповідними посвідками державного взірця.

медична допомога

спортивне орієнтування

спортивні ігри

туризм

військова справа

летунство

природознавство

мистецтво

Вести адміністративну роботу

Адміністративна робота у Пласті ведеться через: міжнародну, прес-службу, фінансово-господарську, кадрово-вишкільну, юридичну, медичну та службу соціальних проектів

міжнародна служба

прес-служба

господарська діяльність

вишкільна служба

юридична служба

медична служба

соціальні проекти

Реалізовувати соціальні проекти

Суспільники реалізовують соціальні проекти від імені Пласту.

антиузалежнення

з сиротами та людьми з інвалідністю

з дітьми до 6 років