ч.1853 Про надання ІІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст. пл. Андрію Борсуку, ст. пл. Вероніці Бабич, ЧП, ст. пл. Віктору Годному, ОЗО, ст. пл. Владиславу Малькову, ст. пл. Іллі Войтенко, ст. пл. Наталі Шерекіній, Кн, ст. пл. Олександру Бондарчуку, ДЛ, ст. пл. Юлії Катинській, Кн, ст. пл. Любові Цоп, ст. пл. Вікторії Щербатюк, Rt.

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1853

 

від 28 жовтня 2021 р.Б.

 

   Про надання ІІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст. пл. Андрію Борсуку, ст. пл. Вероніці Бабич, ЧП, ст. пл. Віктору Годному, ОЗО, ст. пл. Владиславу Малькову, ст. пл. Іллі Войтенко, ст. пл. Наталі Шерекіній, Кн, ст. пл. Олександру Бондарчуку, ДЛ, ст. пл. Юлії Катинській, Кн, ст. пл. Любові Цоп, ст. пл. Вікторії Щербатюк, Rt.

 

    На подання референта вишколів КБ УСП ст. пл. Марії Гангали, Ls від 28 жовтня 2021 р. Б. надати  ІІІ відзначення УСП “Грамоту вирізнення” наступним пластунам:

 

ст. пл. Андрій Борсук – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017 р, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.87 та ч.100

 

ст. пл. Вероніка Бабич, ЧП – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017-2019 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.95, ч.96 та ч.102, інструктором на КВДЧ ч. 124, 150

 

ст. пл. Віктор Годний, ОЗО – за розвиток Пласту на Хмельниччині шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017 -2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.121 та ч.183

 

ст. пл. Владислав Мальков – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017 -2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.105, ч.127 та ч.160, інструктором на КВДЧ ч. 106, 170, 182, 188, 195, 207, 208

 

ст. пл. Ілля Войтенко – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2019-2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.193 та ч.209, інструктором на КВДЧ ч. 141

 

ст. пл. Наталя Шерекіна, Кн – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2019-2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.182, 195 та ч.208, інструктором на КВДЧ ч. 161, 184, 188

 

ст. пл. Олександр Бондарчук, ДЛ – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017-2019 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ  ч.93, ч.99 та ч.107, інструктором на КВДЧ ч. 106, 113, 140

 

ст. пл. Юля Катинська, Кн – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017-2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ  ч.114 та ч.179, інструктором на КВДЧ ч. 141, 217

 

ст. пл. Любов Цоп – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2020-2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.204 та ч.217, інструктором на КВДЧ ч. 179

 

ст. пл. Вікторія Щербатюк, Rt – за залучення та навчання волонтерів Пласту шляхом організації та проведення КВДЧ протягом  2017 -2021 рр, а саме виконання обов’язків коменданта на КВДЧ ч.142 та ч.203, інструктором на КВДЧ ч. 98, 158, 172

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова