ч.1757 Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.вірл. Катерині Скороход, ст.пл.вірл. Оксані Пужаковській-Ємець та ІІІ віздначення “Грамоти вирізнення” ст.пл.вірл. Оксані Пужаковській-Ємець.

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1757

від 24 березня 2021 р.Б.

 

   Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.вірл. Катерині Скороход, ст.пл.вірл. Оксані Пужаковській-Ємець та ІІІ віздначення “Грамоти вирізнення” ст.пл.вірл. Оксані Пужаковській-Ємець.

 

    На подання проводу Куреня Степові Відьми від 9.11.2020 рекомендувати КБ УСП надати відзначення:

 

2 відзначення УСП «Грамоту заслуги» 

 

ст.пл. вірл Катерина Скороход за зразкову підготовку та реалізацію ШБ у 2019 в ролі комендантки. За взірцевий приклад самоорганізації, дисципліни та якісного підходу до втілення проектів.

 

ст.пл. вірл Оксана Пужаковська – Ємець за підтримку та співорганізацію низки соціальних та благодійних проектів від Пласту: “Блакитний Великдень” – співорганізаторка заходу від пластунів (акція з метою привернути увагу до дитячого аутизму та зібрати кошти для обладнання діагностичної кімнати) 2018 р., допомога у організації акції збору книг для бібліотек на Сході України 2019 року та 2020 року, організація заходів для мешканців геріатричного пансіонату у партнерстві з бізнесом 2018-2019 рр. На тлі взірцевої пластової постави.

 

3 відзначення «Грамоту вирізнення»

Оксана Пужаковська – Ємець

За успішне проведення заходів для УСП, в ролі комендантки, від куреня “Степові Відьми” у м.Львові « Vidma Talk» у 2019 році: залучення зовнішніх інструкторів, організацію програми та втілення на тлі зразкової пластової постави

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова