ч.1729 Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.вірл. Олені Боднарук, ст.пл. Дзвениславі Загайській, ст.пл. Юліані Базарник, ст.пл. Оксані Ліярник та ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Христині Скороход, ст.пл. Аліні Андрєєвій, ст.пл. Тетяні Дідух

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1729

 

від 10 вересня 2020 р.Б.

 

   Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.вірл. Олені Боднарук, ст.пл. Дзвениславі Загайській, ст.пл. Юліані Базарник, ст.пл. Оксані Ліярник та ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Христині Скороход, ст.пл. Аліні Андрєєвій, ст.пл. Тетяні Дідух.

 

    На подання проводу куреня УСП ч.32 Степові Відьми  рекомендувати КБ УСП надати відзначення:                                                                                          

 

ІІІ відзначення УСП “Грамоту Вирізнення”:

 

ст.пл. Христина Скороход за зразкове виконання обов’язків заступника коменданта з програми крайового етнографічного табору “Етноколесо” 2019, інструкторство та активне долучення до організації етнозаходів в рамках діяльності етнореферентури.

 

ст.пл. Аліна Андрєєва за зразкове виконання обов’язків коменданта крайового вишколу традицій “ВУМ2019”, інструкторство та активне долучення до організації етнозаходів в рамках діяльності етнореферентури.

 

ст.пл. Таня Дідух за зразкове виконання обов’язків коменданта “Інфодень”  в м.Тернополі на тлі взірцевої пластової постави. 

 

ІІ відзначення УСП “Грамоту Заслуги”:

 

ст.пл.вірл. Боднарук Олена за значний внесок у збереженні, поширенні українських традицій та розвиток референтури етнопластування: зразкова організація та проведення крайового етнографічного табору “Етноколесо” 2018, 2019 років в ролі коменданта,  успішна організація та проведення крайового вишколу традицій “ВУМ 2014” в ролі коменданта, активна інструкторка та співорганізаторка заходів етнопластування. На тлі взірцевої пластової постави.

 

ст.пл. Дзвенислава Загайська за значний внесок у збереження, поширення українських традицій та розвиток референтури етнопластування: заступниця комендантки з програми етнографічного апробаційного табору “Етноколесо 2012” в рамках першого етапу ЮМПЗ, інструкторка з проведення майстеркласів на таборі “Етноколесо 2017”, інструкторка з проведення майстеркласів на вишколах традицій “ВУМ” з 2008 по 2017 рр.  А також проведення багатьох майстеркласів для пластунів та громади: писанкарства, вибійки, малювання на склі за межами попередньо згаданих акцій. На тлі взірцевої пластової постави.

 

ст.пл. Юліана Базарник за значний внесок у збереження, поширення українських традицій та розвиток референтури етнопластування: взірцеве виконання обов’язків заступниці коменданта з програми на крайовому етнографічному таборі “Етноколесо 2018”, інструкторка на таборі “Етноколесо” 2012, 2017, 2018, інструкторка на крайовому вишколі традицій “ВУМ” з 2008 по 2019 роки. На тлі взірцевої пластової постави.

 

ст.пл. Оксана Оліярник за вияв милосердя та віддану працю у благодійному проекті опіки геріатричним пансіонатом (м.Львові).  З 2017 зразкове виконання обов’язків керівника проекту від куреня УСП “Степові Відьми”: організація різноманітних систематичних заходів для мешканців геріатричного пансіонату, збір коштів для потреб, організація волонтерів. На тлі взірцевої пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова