ч.1708 Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл. Максиму Швецю, ЧМ, ст.пл.вірл. Катерині Лозинській, ЧП

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1708

 

від 17 червня 2020 р.Б.

 

   Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл. Максиму Швецю, ЧМ, ст.пл.вірл. Катерині Лозинській, ЧП.

 

    На подання на відзначення від ЗЗС станиці Житомир від 26.01.20 рекомендувати КБ УСП надати 2 відзначення “Грамоту заслуги”:

 

ст.пл. Максиму Швецю, ЧМ за: створення та налагодження діяльності Пластового молодіжного центру у місті Житомирі, сумлінне виконання обов’язків Голови СПР станиці Житомир, облаштування приміщення Пластового молодіжного центру за власний кошт. Максим започаткував проект Пластовий безпековий центр. За типовою програмою вишколи Пластового безпекового центру відбулись у Житомирі, Вінниці, Києві, Харкові. Максим був ініціатором та організатором низки Вишколів і таборів Військово-патріотичного виховання у 2018-2019 рр., зокрема для вихованців Острозького військового ліцею, вихованців військового ліцею Сокіл у Кропивницькому, Табір ВПВ для вихованців БНВО “Звитяга” у Білій Церкві, табори для дітей та молоді прифронтових територій «Юний доброволець». Максим був співорганізатором Всеукраїнського національно- патріотичного вишколу «Джура-Десантник-2019», членом редколегії видання інформаційного посібника «Джура- Десантник» та координатором презентацій з розповсюдження посібників для військово-патріотичних клубів в Україні, директором фільму «Поліська Січ Бульби Боровця», 2019 р. На тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл.вірл. Катерині Лозинській, ЧП за: визначну, активну пластову діяльність на теренах Житомирщини впродовж 5 років та за значний внесок в розвиток станиці Житомир. За створення та розвиток першого дівочого куреня ч.98 ім.Марусі Соколовської на Житомирщині на посаді зв’язкової, та здобуття ним числа. На тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова