ч. 1586 Про подтвердження та внесення в реєстр ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Олені Іваненко, ст.пл. Діані Міщенко, ст.пл. Олександру Маслову, ст.пл. Ганні Нікольській, ст.пл. Валерії Лукашук, ст.пл. В’ячеслава Шахова

 ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1586

від 23 вересня 2019 р.Б.

 

Про потвердження та внесення в реєстр ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Олені Іваненко, ст.пл. Діані Міщенко, ст.пл. Олександру Маслову, ст.пл. Ганні Нікольській, ст.пл. Валерії Лукашук, ст.пл. В’ячеслава Шахова.

 

     На подання Станичної Пластової Старшини ст. Кременчук від 10.07.2019 р. Б. внести у реєстр відзначень прийняте ІІІ відзначення “Грамоту вирізнення” надану:

 

ст.пл. Олені Іваненко, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання посади психолога та інструктора, на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. Діані Міщенко, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання посади таборового лікаря та інструктора, на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. Олександру Маслову, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання посади інструктора та за багаторічну допомогу в проведенні табору, на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. Ганні Нікольській, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання ролі впорядниці гуртка УПЮ, на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. Валерії Лукашук, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання посади писаря, інструктора та впорядниці гуртка УПЮ, на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. В’ячеслава Шахова, за організацію та проведення Міжкоружного Виховно-Вишкільного табору “Еволюція” в 2019 р.Б., а саме за зразкове виконання посади бунчужного, інструктора, та вклад у розвиток табору протягом 2017-2019 р.р., на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова