ч.1531 Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.-вірл. Лідії Чир, L, ст.пл.-вірл. Марічці Чир, L, ст.пл.-вірл. Оксані Шевчук, L.

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1531

від 22 травня 2019 р.Б.

 

Про надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл.-вірл. Лідії Чир, L, ст.пл.-вірл. Марічці Чир, L, ст.пл.-вірл. Оксані Шевчук, L.

 

     На подання комендантки КМВТ «Метаморфози – 2019» ст.пл. Оксани Яцківської, L від 11.04.2019 рекомендувати КБ УСП надати 2 відзначення УСП “Грамоту заслуги”:

 

ст.пл.-вірл. Лідія Чир, L / станиця Львів / За довготривалу та постійну працю, а також сумлінно виконувані обов’язки у проводах КМВТ «Метаморфози» у 2018 р. (писаря), 2017 р. (інструктора мистецьких ділянок), 2015 р. (інструктора мистецьких ділянок), на тлі взірцевої пластової постави, та активного залучення до організації і проведення пластових акцій мистецького спрямування.

 

ст.пл.-вірл. Марічка Чир, L / станиця Львів / За довготривалу та постійну працю, а також сумлінно виконувані обов’язки у проводах КМВТ «Метаморфози» у 2018 р. (заступниця коменданта), та 2015 р. (писарка), на тлі взірцевої пластової постави, та активного залучення до організації і проведення пластових акцій мистецького спрямування.

 

ст.пл.-вірл. Оксана Шевчук, L / Станиця Рівне / За довготривалу та постійну працю, а також сумлінно виконувані обов’язки у проводах КМВТ «Метаморфози» у 2018 р. ( бунчужна та інструкторка мистецьких ділянок) та 2015 р. (бунчужна), на тлі взірцевої пластової постави, та активного залучення до організації і проведення пластових акцій мистецького спрямування.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова