ч.1530 Про надання ІІІ відначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Дмитру Демяненку, ст.пл. Дмитру Зарихті, ПМ, ст.пл. Юрію Микитіву, ПМ, ст.пл. Назару Гапію, ПМ, ст.пл. Андрію Бойко, ст.пл. Богдану Парастюку, ОХ, ст.пл. Ірині Павлюк, ст.пл. Тетяні Гунчак, ст.пл. Андрію Михайлиці, ст.пл. Миколі Вайді, СМ  та ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл. Роману Вакиряку, СМ, ст.пл. Віталію Михайлиці, ОХ, ст.пл. Тетяні Дека, ст.пл. Назару Карпину, ОЗО, ст.пл. Надії Тихій

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1530

 

від 4 червня 2019 р.Б.

 

Про надання ІІІ відначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Дмитру Демяненку, ст.пл. Дмитру Зарихті, ПМ, ст.пл. Юрію Микитіву, ПМ, ст.пл. Назару Гапію, ПМ, ст.пл. Андрію Бойко, ст.пл. Богдану Парастюку, ОХ, ст.пл. Ірині Павлюк, ст.пл. Тетяні Гунчак, ст.пл. Андрію Михайлиці, ст.пл. Миколі Вайді, СМ та ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст.пл. Роману Вакиряку, СМ, ст.пл. Віталію Михайлиці, ОХ, ст.пл. Тетяні Дека, ст.пл. Назару Карпину, ОЗО, ст.пл. Надії Тихій.

 

    На подання Тернопільської ОПС від 23.04.2019 р.Б. потвердити КБ УСП надані відзначення:

 

ІІІ відзначення “Грамота Вирізнення”

 

ст.пл. Дмитру Демяненку (ст.Тернопіль) за взірцеве виконання обов’язків коменданта окружного заходу “Відкриття пластового року – 2018” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Дмитру Зарихті, ПМ (ст.Тернопіль) за взірцеве виконання обов’язків інструктора морської точки та допомогу у підготовці квесту окружного заходу “Відкриття пластового року – 2018” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Юрію Микитіву, ПМ (ст. Тернопіль) за взірцеве виконання обов’язків інструктора морської точки та допомогу у підготовці квесту окружного заходу “Відкриття пластового року – 2018” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Назару Гапію, ПМ (ст. Тернопіль) за допомогу у праці із державними коштами, взірцеве виконання обов’язків інструктора морської точки та допомогу у підготовці квесту окружного заходу “Відкриття пластового року – 2018” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Андрію Бойко (ст. Бережани) за взірцеве виконання обов’язків писаря на окружному вишколі практичного пластування 2018 р. “Скобель”, за взірцеве виконання обов’язків інструктора на окружному заході “Пам’ятай про Крути-2019” та окружному вишколі впоряду 2019 р. на тлі зразкової пластової постави

 

ст.пл. Богдану Парастюку, ОХ (ст. Тернопіль) за визначну провідну та виховну діяльність на рівні округи, за допомогу в організації та проведенні окружних заходів, за взірцеве виконання обов’язків бунчужного окружному вишколі впоряду 2019 на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Ірині Павлюк (ст. Підволочиськ) за організацію для Тернопільської округи квесту-флешмобу “Скаутмайстер” з нагоди 162 річниці з дня народження засновника скаутського руху – Роберта Бейден-Павела (БіПі) на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Тетяні Гунчак (ст.Підгайці) за взірцеве виконання обов’язків писаря окружному заході “Листопадовий зрив-2018” та окружному вишколі впоряду 2019 р. на тлі зразкової пластов присяги.

 

ст.пл. Андрію Михайлиці (ст. Козова) за взірцеве виконання обов’язків коменданта окружного заходу “Листопадовий зрив-2018” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Миколі Вайді, СМ (ст.Бучач) за взірцеве виконання обов”язків кухаря та інструктора на окружному заході “Пам’ятай про Крути-2019” на тлі зразкової пластової постави.

 

ІІ відзначення “Грамота Заслуги”

 

ст.пл. Роман Вакиряк, СМ (ст.Бережани) за взірцеве виконання обов’язків: інструктора скелелазіння окружного заходу “Відкриття пластового року – 2018”; коменданта окружного вишколу практичного пластування 2018 р. “Скобель”; коменданта окружного заходу “Пам’ятай про Крути-219”; бунчужного окружного заходу “День першої пластової присяги-2019” на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Віталій Михайлиця, ОХ (ст. Козова за взірцеве виконання обов’язків бунчужного новацтва на окружних заходах “Свято Весни – 2018” та “Відкриття пластового року -2018”, за взірцеве виконання обов’язків бунчужного та інструктора крайового РОВ 313 впор. 238 на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Тетяна Дека (ст.Бучач) за взірцеве виконання обов’язків референта УПН Тернопільської округи каденції 2018-2019 р., за взірцеве виконання обов’язків писаря та інструктора крайового РОВ 313 впор. 238 на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Назару Карпину, ОЗО (ст.Тернопіль) за організацію та проведення мідокружного заходу “Великодня веселка” протягом 2017-219 рр. та за визначну провідну діяльність на рівні округи на тлі зразкової пластової постави;

 

ст.пл. Надії Тихій (ст. Підайці) за взірцеве виконання обов’язків коменданта окружного заходу “Дух Різдва навколо нас” та коменданта окружного вишколу впоряду 2019 р. на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова