ч.1438 Про надання ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Наталі Андрушків, Rt, ІІ відзначення УСП “Грамоти Заслуги” ст.пл. Юлії Садовій, Rt, ст.пл. Анастасії Чугай, Rt, ст.пл. Вірі Берестовій та Грамоти подяки ст.пл.прих Катерині Панькевич

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1438

 

від 15 березня 2019 р.Б.

 

Про надання ІІІ відзначення “Грамоти вирізнення” ст.пл. Наталі Андрушків, Rt, ІІ відзначення УСП “Грамоти Заслуги” ст.пл. Юлії Садовій, Rt, ст.пл. Анастасії Чугай, Rt, ст.пл. Вірі Берестовій та Грамоти подяки ст.пл.прих Катерині Панькевич.

 

      На подання курінної 12-го куреня УСП «Рутенія» Підготовчого куреня УПС «Рутенія» ст. пл. Вікторії Щербатюк, Rt рекомендувати КБ УСП надати відзначення:

 

      ІІІ відзначення «Грамота вирізнення»:

 

ст.пл. Наталю Андрушків, Rt / станиця Львів / за успішне комендантсво на Осінньому Рейді 2018 на тлі зразкової пластової постави.

 

     ІІ відзначення «Грамоту заслуги»:

 

ст.пл. Юлію Садову, Rt, / станиця Новий Розділ / за організацію табору Клич Лицарів 2018, організацію вишколів МШВ у 2017 та 2018 роках та успішне ведення діловодства курінної 2017-2018 рр. на тлі зразкової пластової постави.

 

ст.пл. Анастасію Чугай, Rt / станиця Львів / за організацію табору Клич Лицарів 2018 та допомогу у організації вишколів МШВ у 2017 та 2018 роках, а також організацію вишколу КОНТРА 2018 року та акції Лисоня 2018 року на тлі зразкової пластової постави.

ст.пл. Віру Берестову за організацію табору Клич Лицарів 2018 та допомогу у організації вишколів МШВ у 2017 та 2018 роках на тлі зразкової пластової постави.

 

      Грамоту подяки:

 

ст.пл.прих Катерину Панькевич за успішне писарство на Осінньому Рейді 2018 на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП           ст.пл. скоб Захар Маковський, ДЛ

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Юлія Свірідова