ч.1340 Про надання ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення”ст. пл. Олександру Чорному, ДЛ, ст. пл. Вероніці Бабич, ЧП,ст. пл. Марині Молошній, надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст. пл. Віталію Шляховому, ДЛ, СМ та надання грамоти подякист. пл. прих. Романі Ткачівській

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1340

 

від 20 листопада 2018 р.Б.

 

Про надання ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення”ст. пл. Олександру Чорному, ДЛ, ст. пл. Вероніці Бабич, ЧП,ст. пл. Марині Молошній, надання ІІ відзначення “Грамоти заслуги” ст. пл. Віталію Шляховому, ДЛ, СМ та надання грамоти подякист. пл. прих. Романі Ткачівській.

 

На подання коменданта МВТ “Життя в Пласті” 2018 ст. пл. Віталія Шляхового, ДЛ від 15 листопада 2018 р. надати 3 відзначення УСП “Грамоту вирізнення”

 

ст. пл. Олександру Чорному, ДЛ /станиця Житомир/ – За зразкове виконання обов‘язків бунчужного та інструктора на МВТ «Життя в Пласті» у 2018 р. Б.

 

ст. пл. Вероніці Бабич, ЧП /станиця Вінниця/- За виконання обов‘язків заступника коменданта з організаційних питань на МВТ «Життя в Пласті» у 2018 р. Б.

 

ст. пл. Марині Молошній /станиця Київ/ – За виконання обов‘язків впорядника гуртка та інструктора на МВТ «Життя в Пласті» у 2018 р. Б.

 

На подання коменданта МВТ “Життя в Пласті” 2018 ст. пл. Віталія Шляхового, ДЛ від 15 листопада 2018 р. надати  Грамоту подяки:

ст. пл. прих. Романі Ткачівській – За виконання обов‘язків впорядника гуртка та інструктора на МВТ «Життя в Пласті» у 2018 р. Б.

 

На подання референта відзначень та пересторог КБ УСП ст.пл.вірл. Марії Баглай,СВ надати 2 відзначення “Грамоту заслуги”

 

ст. пл. Віталію Шляховому, ДЛ /станиця Житомир/ – За сумлінну підготовку, організацію та проведення МВТ “Життя в Пласті” 2018, в ролі коменданта на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП          ст.пл. гетьм. скоб Андрій Лузан, ОЗО

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Ольга Іщенко, Ls