ч.1321 Про надання ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення” ст.пл. Аліні Кцоєвій, Ст.пл. Іллі Кузику, ст.пл. Софії Караваєвій, КВ, ст.пл. Ксенії Дремлюженко та ст.пл.скобу Снаніславу Кінащуку

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1321

 

від 22 жовтня 2018 р.Б.

 

Про надання ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення” ст.пл. Аліні Кцоєвій, Ст.пл. Іллі Кузику, ст.пл. Софії Караваєвій, КВ, ст.пл. Ксенії Дремлюженко та ст.пл.скобу Снаніславу Кінащуку.

 

На подання коменданта крайового новацького науково-екологічного табору «Академія допитливого Вовчика – 2018» ст. пл.скоба Богдана Сумарюка від 13 серпня 2018 р. рекомендувати КБ УСП надати 3 відзначення УСП «Грамоту вирізнення»:

 

Ст.пл. Аліні Кцоєвій /станиця Чернівці/ за допомогу в організації крайового новацького науково-екологічного табору «Академія допитливого Вовчика-2018» (виконання обов’язків писара, інструктора з вмілості, дизайнера та графіка) та популяризації екологічної тематики серед УПН краю на тлі зразкової пластової постави.

 

Ст.пл. Іллі Кузику /станиця Чернівці/ за допомогу в організації крайового новацького науково-екологічного табору «Академія допитливого Вовчика-2018» (виконання обов’язків інтенданта, інструктора з вмілості, комірника) та популяризації екологічної тематики серед УПН краю на тлі зразкової пластової постави.

 

Ст.пл. Софії Караваєвій, КВ /станиця Львів / за допомогу в організації крайового новацького науково-екологічного табору «Академія допитливого Вовчика-2018» (інструктора з вмілості, відповідальної за проведення програми, виховниці) та популяризації екологічної тематики серед УПН краю на тлі зразкової пластової постави.

 

Ст.пл. Ксенії Дремлюженко /станиця Чернівці/ за допомогу в організації крайового новацького науково-екологічного табору «Академія допитливого Вовчика» 2018 рр. (виконання обов’язків заступника з наукової програми, розробці програми та складання методичних праць з екологічної ділянки), організацію дошколу для інструкторів табору «Академія допитливого Вовчика – 2018», працю у крайовій референтурі екологічного пластування та популяризації екологічної тематики серед УПН краю на тлі зразкової пластової постави.

 

Ст.пл.скобу Снаніславу Кінащуку /станиця Чернівці/за допомогу в організації крайового новацького науково-екологічного табору УПН «Академія допитливого Вовчика» 2016 р. та 2018 р. (виконання обов’язків заступника коменданта з адміністративних питань, виховника, інтенданта, відповідального за вечірню програму), організацію дошколу для інструкторів табору «Академія допитливого Вовчика – 2018» та популяризації екологічної тематики серед УПН краю на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП          ст.пл. гетьм. скоб Андрій Лузан, ОЗО

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Ольга Іщенко, Ls