ч.1323 Про надання ІІ відзначення УСП “Грамоти заслуги” ст. пл. вірл. Анастасії Червінській, ст. пл. вірл. Софії Будник та ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення” ст. пл. Уляні Костів

ПЛАСТ

Національна Скаутська Організація України

Крайова булава УСП

РІШЕННЯ ч. 1323

 

від 22 жовтня 2018 р.Б.

 

Про надання ІІ відзначення УСП “Грамоти заслуги” ст. пл. вірл. Анастасії Червінській, ст. пл. вірл. Софії Будник та ІІІ відзначення УСП “Грамоти вирізнення” ст. пл. Уляні Костів.

 

На подання булавної КБ УПН ст. пл. Ольги Фегецин надати 2 відзначення УСП “Грамоту заслуги”

 

ст. пл. вірл. Анастасії Червінській, станиця Львів, за бездоганну працю заступника коменданта на XVIII Крайовому мистецькому таборі УПН 2018 “Шалені музи” та заступника коменданта і писаря на ІХ Крайовому новацькому німецькомовному таборі 2018 “Пфадіс” на тлі зразкової пластової постави.

 

ст. пл. вірл. Софії Будник, станиця Ужгород, за бездоганну працю інструктора на XVIII Крайовому мистецькому таборі УПН 2018 “Шалені музи” та на ІХ Крайовому новацькому німецькомовному таборі 2018 “Пфадіс” на тлі зразкової пластової постави.

 

На подання булавної КБ УПН ст. пл. Ольги Фегециннадати 3 відзначення УСП “Грамоту вирізнення”

 

ст. пл. Уляні Костів, станиця Львів, за відмінну працю писаря на XVIII Крайовому мистецькому таборі УПН 2018 “Шалені музи” на тлі зразкової пластової постави.

 

Крайовий Булавний УСП          ст.пл. гетьм. скоб Андрій Лузан, ОЗО

 

Писар КБ УСП                            ст.пл. Ольга Іщенко, Ls